Ispartada Nerede implant Yaptırabilirim?

Vücudumuzda bulunan canlı dokulara cansız maddelerin yerleştirilme işlemidir. Olmayan bir diş ya da işlevini yitiren bir dişin yerine dişlerin işlevini sağlamak için bir operasyona ihtiyaç duyarız. Bazen çürük bir dişe dolgu yaptıktan sonra bile işlevini yitirdiğini görmekteyiz. İnsanların bu nedenle tercihleri implanttan yanadır. Bu operasyon ise dişlerin işlevini yeniden yapabilmesi için çene kemiklerinin içerisine bir yuva açılması ve bu yuvaya monte edilen titanyum maddeli vida şeklinde yapılarla olur.

 

İhtiyacınız olan implant işlemi için Gundogay.com.tr üzerinden bilgi alabilirsiniz. Gündoğay diş tecrübesi ile implant işlemini güvenli, sağlıklı bir şekilde yerine getirmektedir. Yemek yerken yaşadığımız ağrı, çiğneme gibi birçok sorunun köklü çözümü yapay ve geçici işlemlerden ziyade, bu tip kalıcı ve sağlıklı bir işlemden geçmektedir.

 

İmplatın bir çok çeşidi mevcuttur. Subperiostal, Endosseöz ve Transosseöz şeklinde en çok bilinenlerini sıralamak mümkündür.

 

Ispartada Nerede Implant Yaptırabilirim?
Ispartada Nerede implant Yaptırabilirim?

 

Subperiostal implantlar

Çiğneme yaparken bu şiddeti tüm diş kemiğine aynı oranda iletir. Kemik üzerinden ölçü alınarak uygulanan bir türdür.

 

Endosseöz implantlar

Bu tür uygulamalarda bir veya daha fazla dişin olmadığı zaman uygulanmaktadırlar. Kemik içi bir uygulamadır. Ayrıca, günümüzde en çok tercih edilen uygulamalarından biridir.

 

Transosseöz implantlar

Bu yöntem tüm kemiğe uygulanmaktadır. Daha çok kemikteki yetersizlikleri önlemek veya gidermek için tercih edilir.

 

Isparta’da en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunan Gündoğay diş, aynı zamanda işlem öncesi doğru bilgilerle müşterilerini aydınlatmaktadır. Gündoğay diş, deneyimli kadrosu ve sağladığı hizmet sayesinde işleminiz sonrası mutlu bir süreç geçirmenizi temin etmektedir. İhtiyacınız olan bilgiye Gundogay.com.tr adlı internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, uzman kadromuzla iletişim kurarak talep ettiğiniz bilgiyi temin edebilirsiniz.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Gündoğay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir