Gülüş Tasarımı : Özge Hanım

Özge Hanım ‘a gülüş tasarımı yapıldı ve uygulandı, güzel günlerde kullanın.

Diş gülüş tasarımı estetik diş hekimliğinin uzmanlık alanlarından biri olarak görülmektedir. Ayrıca hastaların beklentileri bu aşamada önemli olmaktadır. Yüz hatları, cinsiyet gibi detaylar önemli olmakla birlikte beklentileri de dikkate alınır. İlk aşamada diş çürükleri ya da dolgu gerektiren dişler varsa bunlar düzeltilir. Ardından hastaların talep ve ihtiyaçları kapsamında işlem adımlarına geçilir. Bu işlemleri ise diş eksikleri varsa implant ve protez uygulamaları, porselen lamineler, zirkonyum kaplamalar, ortodontik tedaviler gibi işlemlere tabi tutulabilir. Diş eti estetiğinin de sağlanması gereklidir. Bu yüzden diş eti hastalıkları kontrolünde gerçekleştirilir.

Gülüş Tasarımı - Özge Hanım Sonrası
Gülüş Tasarımı – Özge Hanım Sonrası

 

Gülüş Tasarımı - Özge Hanım Öncesi
Gülüş Tasarımı – Özge Hanım Öncesi

 

Hastanın ağzından alınan ölçüler dâhilinde program hazırlanır. Ortodontik tedavi gerekli olmadığı belirlenir ise diş etlerinin simetrisi ile ilgilenilmektedir. Eğer diş eksikliği var ise implant çalışmaları ya da cerrahi müdahalelerle diş yapısının düzelmesi için çalışmalar başlatılır. Ayrıca tüm aşamalarda dikkate alınan bir başka nokta ise dudak şekline dikkat edilmesi olmaktadır. Bu hizmetler için Gündoğay diş ile iletişime geçilebilir.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Gündoğay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Gülüş Tasarımı : Özge Hanım” te bir düşünce

  1. Beyza diyor ki:

    Merhabalar, Özge Hanım’a çok yakışmış yeni gülüşü, çok beğendim. Özellikle kişiye özel tasarım yapmanız çok hoşuma gitti. İyi çalışmalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir